Przejdź do treści
Strona główna
/ /

Ruszyła 14. edycja naszego Plebiscytu!

Organizacje pozarządowe, instytucje prowadzące działania dobroczynne oraz menedżerowie osób znanych mogą zgłaszać społecznie zaangażowane gwiazdy do 14. edycji naszego Plebiscytu. Nabór wniosków rusza 12 kwietnia i potrwa do 22 maja 2023 roku. Partnerem głównym Plebiscytu jest magazyn „Twój Styl”

Szansę na nagrodę mają osoby publiczne, które m.in. angażują się w kampanie społeczne, wspierają finansowo organizacje dobroczynne, promują wolontariat, głośno upominają się o prawa zwierząt, ludzi i walczą o dziką przyrodę. 

Laureatów i laureatki w kategoriach Ambasadorzy społecznego zaangażowania, Zdrowie, Ochrona środowiska i zwierząt, Pomoc charytatywna, Gwiazdy dla uchodźców i Ukrainy lub dodatkowych, wybierze Kapituła Plebiscytu. 

Nagrodą główną w Plebiscycie jest statuetka firmy Apart oraz czek o wartości 10 000 zł. Darowizny zostaną przekazane przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce na rzecz organizacji pozarządowych wskazanych przez zwycięzców i zwyciężczynie. 

Partnerem głównym Plebiscytu został magazyn „Twój Styl”. Wzorem lat ubiegłych, redakcja miesięcznika przyzna swoją Nagrodę Specjalną. Dodatkowo, jak co roku, zostanie przyznana nagroda Kapituły, czyli Honorowa Gwiazda Dobroczynności. 

Nabór wniosków do 22 maja 2023 roku. Regulamin i wniosek dostępne są w zakładce Plebiscyt

Uroczysty finał i wręczenie statuetek nastąpi 21 października 2023 r. podczas Wieczoru Charytatywnego Gwiazd Dobroczynności w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria. 

Inicjator Plebiscytu: Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

Partner Główny: Magazyn Twój Styl

Organizator: Fundacja Dobra Sieć

Partner Plebiscytu i portalu gwiazdydobroczynnosci.pl: Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

Sponsor statuetek: Apart

Partner wspierający: Hotel Sofitel Warsaw Victoria