>
Wieczór Charytatywny 2023
>

EDYCJA 14 EDYCJA 14

Najbliższy Wieczór Charytatywny

Wieczór Charytatywny Gwiazd Dobroczynności

Plebiscyt „Gwiazdy Dobroczynności” tworzy przestrzeń, w której Gwiazdy prezentują swoje zaangażowanie społecznie, zachęcają do wspierania ważnych inicjatyw i dobroczynnego działania na rzecz innych.

To też największa kampania medialna promująca i nagradzająca zaangażowanie społeczne gwiazd kina, telewizji, Internetu, social mediów, sportu, muzyki czy teatru i okazja dla organizacji pozarządowych, do symbolicznego podziękowania gwiazdom za współpracę  (nominacja) oraz szansa na otrzymanie wsparcia finansowego (w przypadku wygranej).

Zwieńczeniem Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” jest Wieczór Charytatywny Gwiazd Dobroczynności, podczas którego laureatkom i laureatom wręczane są statuetki oraz czeki, przeznaczone dla organizacji dobroczynnych. Wydarzeniu patronują największe stacje telewizyjne – TVN, Polsat oraz jeden z największych koncernów medialnych w Europie – Bauer Media.

Plebiscyt – szczególnie w obecnej rzeczywistości – jest niezwykle ważny dla kształtowania postaw społecznych. Osoby znane w ostatnich latach nabierają odwagi, coraz chętniej się angażują, i coraz chętniej opowiadają o czynieniu dobra i inspirują do działania. Mając swoje media w Internecie, rzesze fanów i praktycznie bezpośredni kontakt z nimi, mają doskonałe narzędzie do promowania małych i dużych gestów dobra, filantropii, wolontariatu czy angażowania się w działania na rzecz planety Ziemi.

Wieczór Charytatywny Gwiazdy Dobroczynności to wyjątkowe wydarzenie, w czasie którego nagradzamy i promujemy działania dobroczynne gwiazd, nagłaśniamy dobre praktyki, przekazujemy wsparcie dla organizacji wskazanych przez laureatki i laureatów. 

Kolejne wydarzenie planujemy 21 października 2023 r. Tradycyjnie odbędzie sie ono w Sofitel Warsaw Victoria. 

Renata Aderek-Zielińska

Renata Aderek-Zielińska

koordynatorka Plebiscytu

Kontakt

Gwiazdy dobroczynności Gwiazdy dobroczynności

Relacje z poprzednich Wieczorów

22 października 2022 r.

13

edycja

9 października 2021 r.

12

Edycja

Wieczór nie odbył się ze względu na pandemię

11

Edycja