Przejdź do treści

Kup Bilety na Wieczór Charytatywny Gwiazd Dobroczynności

Niezapomniana atmosfera, możliwość spotkania z Gwiazdami wspierającymi organizacje dobroczynne i świetna zabawa do samego rana – m.in to czeka uczestników Wieczoru Charytatywnego Gwiazd Dobroczynności. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz magazyn „Twój Styl” mają zaszczyt zaprosić na finał 14. edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Wydarzenie odbędzie się 21 października 2023 r. w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Program wieczoru:
19.30
– Welcome drink
20.00−21.00
– Wręczenie statuetek Laureatom 14. edycji
Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”
21.00−3.00
– Kolacja oraz bar do dyspozycji gości
22.00–3.00
– Muzyka na żywo, zespół SaxAndSix!
22.40–23.10
– Aukcja Głośna
24.00 – Finał Aukcji Cichej

Wieczór Gwiazd Dobroczynności to wydarzenie charytatywne podczas, którego zbierane są środki na wsparcie organizacji pozarządowych, wskazanych przez Laureatów Plebiscytu. Podczas Wieczoru odbędą się akcje, w których będą do wylicytowana dary przekazane przez Gwiazdy oraz naszych partnerów i darczyńców m.in.: obraz autorstwa Maliny Wieczorek, jedwabna apaszka i poszetka marki Spadiora, marka Lavazaa przekazuje szkolenie baristyczne w Lavazaa Treining Center, Hotel Sofitel Warsaw Victoria zwycięzcę licytacji zaprosi na dwie doby do apartamentu Opera z widokiem na Plac Piłsudskiego. Polska Fabryka Porcelany Ćmielów przekazała filiżankę Talia z jubileuszowej kolekcji. Wśród darczyńców są również nasi patroni medialni telewizje TVN i Polsat. 

Na gości Wieczoru będzie również czekał Kącik z Dobrymi Prezentami w nim: upominki od marki AA, kosmetyki do pielęgnacji włosów Neboa oraz aromatyczna włoska kawa – Lavazza. W paczkach niespodziankach będzie można również znaleźć książki Wydawnictwa Karakter oraz Znak, zaproszenia do Teatru Polonia, Teatru Powszechnego oraz Garnizonu Sztuki. Będzie również dołączony najnowszy, jubileuszowy numer magazynu “Twój Styl”.

Relacje z poprzednich Wieczorów można obejrzeć na  https://www.gwiazdydobroczynnosci.pl/relacje-video/

Zapraszamy do zakupu pojedynczych biletów bądź stolika (10 miejsc):

Cena pojedynczego biletu:
680 zł brutto*

Cena stolika 10-osobowego:
6 800 zł brutto*
(*cena zawiera 23% podatek VAT)

Stolik wykupiony w całości przez firmę może zostać oznaczony jej logotypem.

W sprawie zakupu biletów prosimy o kontakt z  Renatą Aderek-Zielińską adres e-mail: r.aderek-zielinska@filantropia.org.pl tel. 608 226 838.

Foto: Marcin Skiba

Organizatorzy i Partnerzy Plebiscytu

Inicjator
Główny Partner
Partner Plebiscytu i kategorii
Gwiazdy dla uchodźców i Ukariny
Sponsor statuetek
Partner kategorii
Ambasadorzy Społecznego Zaangażowania
Partner kategorii
Ochrona środowiska i zwierząt
Partner kategorii
Zdrowie

Partnerzy wspierający

Patroni medialni